NASI PATRONI

CZUWAJĄ NAD NAMI NASI ŚWIĘCI DOMINIKAŃSCY,
- W SZCZEGÓLNOŚCI:

-św. Dominik (założyciel zakonu)


- św. Jacek (pierwszy polski dominikanin)


- bł. Pier Giorgio Frasatti (patron konwentu w Łodzi)
 

Warsztaty schol Dominikanów w Łodzi

Warsztaty schol Dominikanów w Łodzi

Schola DA Kamienica oraz Schola Dwunastka zaprasza swoich członków na warsztaty śpiewu liturgicznego. Poprowadzi je Ula Rogala oraz Rafał Maciejewski. Celem naszego spotkania jest praca nad własnym głosem, poznanie piękna śpiewu dominikańskiego, wzajemna integracja oraz nabranie sił do całorocznej działalności scholowej.
Zaproszenie kierujemy również do osób, które kiedykolwiek i w jakimkolwiek stopniu miały styczność ze scholą u łódzkich Dominikanów lub w najbliższej przyszłości zamierzają dołączyć do jednej z obydwu.
Warsztaty rozpoczną się w sobotę o godz. 9. W planie dnia rozśpiewka, próby w głosach oraz całościowe. Wieczorem wspólne nabożeństwo (prawdopodobnie Akatyst), a po nim spotkanie integracyjne.
W niedzielę próba dla Scholi Dwunastkowej od 10, dla Studenckiej od 17. Między 14 a 17 będą odbywały się konsultacje indywidualne.
Spotykamy się oczywiście w klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Zielonej 13.
Udział w warsztatach jest bezpłatny – to taki prezent od ojców, w ramach ich wkładu w nasz rozwój 😉

Plan może ulec jeszcze zmianie, tak więc zapraszamy do czujności. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/908998999236579/permalink/912014085601737/